KONST / Litografier / Färglitografi 12847016
nr 1284 7016
Paul Wunderlich
(1927-2010), Tyskland
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 102/125. Motivet: 59x44 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:37:14
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
Paul Wunderlich
Läs mer om Paul Wunderlich